O nas

Jesteśmy zespołem terapeutów, od wielu lat zajmujących się terapią uzależnień, pomocą i wsparciem psychologicznym oraz profilaktyką. Pracujemy w oparciu o podejście poznawczo behawioralne, w duchu dialogu motywacyjnego.

Pracujemy w oparciu o kodeks etyczno zawodowy terapeuty uzależnień PARPA.

Zapewniamy anonimowość i dyskrecję. Nie udostępniamy dokumentacji pacjentów instytucjom zewnętrznym.

Izabela Kuminiak

Jestem terapeutą uzależnień i współuzależnienia.

Pomagam osobom zmagającym się z nadużywaniem alkoholu, narkotyków, leków, z problemowym uprawianiem hazardu, korzystaniem z internetu, pracoholizmem, uzależnieniem od zachowań seksualnych.  Pomagam też ich bliskim w odnalezieniu się w sytuacji  doświadczania uzależnienia najbliższych.

Pomagam osobom przeżywającym żałobę, także doświadczającym innych kryzysów emocjonalnych i życiowych, problemów w relacjach partnerskich, rodzinnych, trudności wychowawczych oraz osobom doświadczającym i stosującym przemoc.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 roku życia.

Od kilku lat prowadzę terapię w ramach gabinetu terapeutycznego, prowadzę punkt konsultacyjny dla osób i rodzin w kryzysie, realizuję szkolenia, treningi i warsztaty psychoedukacyjne. Jestem edukatorem rodzinnym w Programie Wzmacniania Rodziny, Prowadzę Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom. Pracuję jako terapeuta uzależnień w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam na oddziale leczenia uzależnień w Szpitalu Psychiatrycznym, Monarze dla dzieci i młodzieży, Poradni leczenia uzależnień.

Współpracuję z Bałtyckim Instytutem Psychologii.

Możliwość poprowadzenia terapii w języku angielskim.

Rafał Dobolewski

Jestem certyfikowanym terapeutą uzależnień z ponad dwudziestoletnim stażem. Certyfikat zawodowy posiadam od 2008 roku (nr cert. IP 090/2008) wydanym przez Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.
Pomagam osobom doświadczającym problemów z alkoholem, narkotykami, uzależnionym od hazardu. Pomagam także członkom rodzin osób uzależnionych oraz pacjentom z zaburzeniami emocjonalnymi. Realizuję programy profilaktyczne: autorskie oraz akredytowane przez państwowe agencje przeciwdziałające uzależnieniom.
Mam doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w szpitalu (oddział leczenia uzależnień), w poradni oraz w ośrodkach monarowskich. Współpracuję z Bałtyckim Instytutem Psychologii Alternatywnej i Instytutem Psychologii Stosowanej wykładając zagadnienia dotyczące uzależnień.