O mnie - Pracownia Kuminiak

Idź do spisu treści

Menu główne:


Terapia uzależnień Łódź

Zajmuję się terapią uzależnień i współuzależnienia. Jestem w procesie certyfikacji na specjalistę psychoterapii w tej dziedzinie.( PARPA nr 4126).
Pomagam osobom zmagającym się z nadużywaniem alkoholu, narkotyków, leków, z problemowym uprawianiem hazardu, korzystaniem z internetu, pracoholizmem, uzależnieniem od zachowań seksualnych.
To dla mnie ważne móc towarzyszyć komuś podczas odkrywania i przeżywania słabości, trudności i cierpienia, stawania z nim twarzą w twarz, niekiedy doświadczania kryzysów i potknięć.
Ale ważne też móc towarzyszyć komuś, gdy odkrywa w sobie siłę i moc, gotowość do zmiany i zaczyna odbudowywać siebie i swój świat, zaczyna czuć, że żyje mu się lepiej.
Zawsze osoba, która do mnie przychodzi wyznacza kierunek, tempo i rodzaj zmiany. To ona dokonuje wyboru, podejmuje decyzje.
Gwarantuję dyskrecję i pracę zgodnie z zasadami etyki zawodowej terapeuty.
Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 r życia.
Od kilku lat prowadzę Punkt Konsultacyjny dla osób i rodzin w kryzysie, realizuję szkolenia, treningi i warsztaty psychoedukacyjne. Jestem edukatorem rodzinnym. Prowadzę Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom. Pracowałam jako terapeuta w Poradni Leczenia Uzależnień – Uwolnienie w Łodzi oraz w Monarze dla dzieci i młodzieży w Ozorkowie.
Cały czas podwyższam swoje kwalifikacje uczestnicząc w seminariach i konferencjach.


Terapia uzależnień Łódź - leczenie uzależnień Łódź - uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od narkotyków, uzależnienie od hazardu
 
www.pracowniakuminiak.eu                                                                                               pracowniakuminiak@gmail.com
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego